Aktualności


    Biuro Sprzedaży przy ul. Aleksandry 4 w Krakowie w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji "Kwartet Bieżanowski" przy ul. Aleksandry 4 w Krakowie - jest już czynne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych od poniedziałku do piatku w godzinach od 9.00 do 18.00, a w soboty od 9.00 do 14.00.


    W pierwszych dniach stycznia 2015 r. rozpoczęliśmy realizację inwestycji "Kwartet Bieżanowski" przy ul. Aleksandry 4 w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obecnie z zainteresowanymi klientami zawieramy umowy rezerwacyjne na wybrane mieszkania. Szczegółowe informacje można uzyskać na naszej stronie internetowej oraz w siedzibie firmy przy ul. Romanowicza 1 w Krakowie.  


           Rozpoczynamy sprzedaż II etapu inwestycji Pasażu Podgórskiego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce "Mieszkania" Pasaż Podgórski.    


             Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kredytu mieszkaniowego przygotowaną specjalnie dla naszych Klientów przez Bank Polskiej Spółdzielczości która znajduje się w zakładce Zasady sprzedaży


                   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań "Pasażu Podgórskiego", inwestycja jest zlokalizowana blisko centrum Krakowa pomiędzy ulicami Ślusarską, Romanowicza i Zabłocie. Informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz w biurze sprzedaży przy ul. Romanowicza 1 w Krakowie zapraszamay w celu poznania szczegółów oferty.

Biura sprzedaży

ul. Romanowicza 1, 30-702 Kraków
> zobacz lokalizację <

Biuro czynne w godzinach:
pn-pt: 9:00 - 18:00
sob: 9:00 - 14:00

tel. 12 653 23 03, 12 653 27 52
ul. Aleksandry 10, 30-837 Kraków
> zobacz lokalizację <

Biuro czynne w godzinach:
pn-pt: 10:00 - 18:00
sob: 9:00 - 14:00

tel. 12 356 56 11
ul. Krakowska 84-86, 50-427 Wrocław
> zobacz lokalizację <

Biuro czynne w godzinach:
pn-pt: 9:00 - 18:00
sob: 9:00 - 14:00

tel. 71 740 00 14, 667 901 480

IMS Budownictwo - Strona Główna
Nasze inwestycje - Wrocław

               INWESTYCJE W REALIZACJI


Krakowskie Tarasy - ul. Krakowska 86

                 Spółka IMS Budownictwo realizuje kompleks mieszkaniowy przy ul. Krakowskiej 86 we Wrocławiu. Osiedle składa się z jednego budynku o zróżnicowanej wysokości od 6 do 14 kondygnacji. Od strony rzeki Oławy i lasu Rakowieckiego budynek będzie miał wysokość 6 kondygnacji a od strony ul. Krakowskiej 14 kondygnacji. Sam obiekt będzie oddalony od ulicy o 85 m.

więcej >>

Nasze inwestycje - Kraków

               INWESTYCJE ZREALIZOWANE - GOTOWE MIESZKANIA


Kwartet Bieżanowski - ul. Aleksandry 10

                 Spółka IMS Budownictwo zakończyła realizację kompleksu mieszkaniowego przy ul. Aleksandry 4 w Krakowie. Osiedle składa się z czterech pięciokondygnacyjnych budynków. Dwa z nich położone bliżej ulicy Aleksandry są budynkami z dwoma klatkami schodowymi, a pozostałe położone w sąsiedztwie parku są budynkami jednoklatkowymi.

więcej >>

Pasaż Podgórski Etap II - ul. Romanowicza

                 W centralnej części Krakowa zakończyliśy realizację II etapu inwestycji Pasaż Podgórski. Jest to kontynuacja pod względem architektonicznym i wizualnym pierwszego etapu. Budynki posiadają 4 i 8 kondygnacji, oraz teren rekreacyjny - Pasaż prowadzący od ulicy Romanowicza do ulicy Ślusarskiej. Projekt "Pasażu Podgórskiego II etapu" wyróżnia się nowatorską architekturą, oraz funkcjonalnymi układami mieszkań.

więcej >>

Pasaż Podgórski - ul. Ślusarska

                 Spółka IMS Budownictwo zakończyła realizację pierwszego etapu kompleksu mieszkaniowego przy ulicy Ślusarskiej 8. Zrealizowany obiekt to budynek o zróżnicowanej wysokości od 4 do 8 kondygnacji. "Pasaż Podgórski" zaplanowany został jako centralne miejsce Zabłocia - dzielnicy która obecnie podlega bardzo korzystnym przemianom. Projekt "Pasażu Podgórskiego" wyróżnia się nowatorską architekturą, oraz funkcjonalnymi układami mieszkań.

więcej >>

Inwestycje zrealizowane - Sprzedaż zakończona
Osiedle Trzy Kolory - Etap II - ul. Mała Góra 14

                 Osiedle "Trzy Kolory - Etap II" został zrealizowany jako jeden budynek sześciokondygnacyjny połączony z zakończonym już wcześniej I etapem inwestycji. Obiekt zrealizowany został w oparciu o ciekawą i nowatorską koncepcję architektoniczną łączącą pozytywny odbiór wizualny z zapewnieniem optymalnej funkcjonalności.

                 II etap inwestycji na osiedlu "Trzy Kolory" to budynek sześciokondygnacyjny...

więcej >>

Osiedle Parkowa Siódemka - ul. Myśliwska 5

                 W spokojnej części Krakowa przy ulicy Myśliwskiej 5 powstała nasza kolejna inwestycja. W bezpośrednim jej sąsiedztwie znajduje się park z placem zabaw. Osiedle wykonane zostało jako zamknięta enklawa trzech połączonych ze sobą budynków, z których dwa są czteropiętrowe, a jeden ośmiopiętrowy. Osiedle jest ogrodzone i wyposażone we wszystkie urządzenia, konieczne do samodzielnego funkcjonowania, wraz z małą architekturą i placem zabaw dla dzieci.

więcej >>

Osiedle Trzy Kolory - ul. Mała Góra 14

                 Osiedle "Trzy Kolory" zrealizowane jako zamknięta enklawa składająca się z trzech budynków. Dwa z nich mają wysokość 6 kondygnacji, a trzeci jest budynkiem siedmiokondygnacyjnym. Osiedle wyposażone zostało we wszystkie urządzenia, konieczne do samodzielnego funkcjonowania, łącznie z placem zabaw dla dzieci.

                 Obiekt zrealizowany został w oparciu o ciekawą i nowatorską koncepcję architektoniczną łączącą...

więcej >>

Osiedle Mały Przewóz - ul. Przewóz 36

                 Osiedle "Mały Przewóz" to zespół mieszkaniowy składający się z trzech budynków zróżnicowanych wysokościowo (od 4 - 7 kondygnacji), zespołu garaży podziemnych, oraz infrastruktury osiedlowej, niezbędnej do jego prawidłowego funkcjonowania.

                 Ogółem osiedle składa się z 200 mieszkań o powierzchni od 37 do 115 m2. Każde mieszkanie ma zapewnioną komórkę lokatorską w części...

więcej >>

Wszystkie prawa zastrzeżone: IMS Budownictwo sp. z o.o. sp.k.