Aktualności

            Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom życzymy zdrowych spokojnych świąt, oraz szczęśliwego Nowego Roku.


    Jednocześnie informujemy że w  tym okresie biuro będzie otwarte w następujących dniach i godzinach:


24.12.2014 r. ( Wigilia) od 9.00 do 14.00


27.12.2014 r. (sobota) zamknięte


31.12.2014 r. (Sylwester) od 9.00 do 14.00


2.01.2015 r. (piątek) od 9.00 do 18.00


3.01.2015 r. (sobota) od 9.00 do 14.00


5.01.2015 r. (poniedziałek) od 9.00 do 18.00


Rozpoczynamy sprzedaż II etapu inwestycji Pasażu Podgórskiego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce "Mieszkania" Pasaż Podgórski. Prowadzimy wstępne rezerwacje mieszkań.       


             Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kredytu mieszkaniowego przygotowaną specjalnie dla naszych Klientów przez Bank Polskiej Spółdzielczości która znajduje się w zakładce Zasady sprzedaży


                   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań "Pasażu Podgórskiego", inwestycja jest zlokalizowana blisko centrum Krakowa przy ul. Ślusarskiej 8 (przecznica z ul. Zabłocie). Informacje można uzyskać na stronie internetowej www.pasazpodgorski.ims-budownictwo.pl, oraz w biurze sprzedaży przy ul. Romanowicza 1 w Krakowie w celu poznania szczegółów oferty.

Biura sprzedaży

ul. Romanowicza 1, 30-702 Kraków
> zobacz lokalizację <

Biuro czynne w godzinach:
pn-pt: 9:00 - 18:00
sob: 9:00 - 14:00

tel. 12 653 23 03, 12 653 27 52

IMS Budownictwo - Strona Główna
Nasze inwestycje

               INWESTYCJE W REALIZACJI


Pasaż Podgórski Etap II - ul. Romanowicza

                 W centralnej części Krakowa rozpoczęliśmy realizację II etapu inwestycji Pasaż Podgórski. Jest to kontynuacja pod względem architektonicznym i wizualnym pierwszego etapu. Budynki będą posiadały 4 i 8 kondygnacji, oraz teren rekreacyjny - Pasaż prowadzący od ulicy Romanowicza do ulicy Ślusarskiej. Projekt "Pasażu Podgórskiego II etapu" wyróżnia się nowatorską architekturą, oraz funkcjonalnymi układami mieszkań.

więcej >>

               INWESTYCJE ZREALIZOWANE - GOTOWE MIESZKANIA


Pasaż Podgórski - ul. Ślusarska

                 Spółka IMS Budownictwo zakończyła realizację pierwszego etapu kompleksu mieszkaniowego przy ulicy Ślusarskiej 8. Zrealizowany obiekt to budynek o zróżnicowanej wysokości od 4 do 8 kondygnacji. "Pasaż Podgórski" zaplanowany został jako centralne miejsce Zabłocia - dzielnicy która obecnie podlega bardzo korzystnym przemianom. Projekt "Pasażu Podgórskiego" wyróżnia się nowatorską architekturą, oraz funkcjonalnymi układami mieszkań.

więcej >>

               INWESTYCJE ZREALIZOWANE - SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA


Osiedle Trzy Kolory - Etap II - ul. Mała Góra 14

                 Osiedle "Trzy Kolory - Etap II" został zrealizowany jako jeden budynek sześciokondygnacyjny połączony z zakończonym już wcześniej I etapem inwestycji. Obiekt zrealizowany został w oparciu o ciekawą i nowatorską koncepcję architektoniczną łączącą pozytywny odbiór wizualny z zapewnieniem optymalnej funkcjonalności.

                 II etap inwestycji na osiedlu "Trzy Kolory" to budynek sześciokondygnacyjny...

więcej >>

Osiedle Parkowa Siódemka - ul. Myśliwska 5

                 W spokojnej części Krakowa przy ulicy Myśliwskiej 5 powstała nasza kolejna inwestycja. W bezpośrednim jej sąsiedztwie znajduje się park z placem zabaw. Osiedle wykonane zostało jako zamknięta enklawa trzech połączonych ze sobą budynków, z których dwa są czteropiętrowe, a jeden ośmiopiętrowy. Osiedle jest ogrodzone i wyposażone we wszystkie urządzenia, konieczne do samodzielnego funkcjonowania, wraz z małą architekturą i placem zabaw dla dzieci.

więcej >>

Osiedle Trzy Kolory - ul. Mała Góra 14

                 Osiedle "Trzy Kolory" zrealizowane jako zamknięta enklawa składająca się z trzech budynków. Dwa z nich mają wysokość 6 kondygnacji, a trzeci jest budynkiem siedmiokondygnacyjnym. Osiedle wyposażone zostało we wszystkie urządzenia, konieczne do samodzielnego funkcjonowania, łącznie z placem zabaw dla dzieci.

                 Obiekt zrealizowany został w oparciu o ciekawą i nowatorską koncepcję architektoniczną łączącą...

więcej >>

Osiedle Mały Przewóz - ul. Przewóz 36

                 Osiedle "Mały Przewóz" to zespół mieszkaniowy składający się z trzech budynków zróżnicowanych wysokościowo (od 4 - 7 kondygnacji), zespołu garaży podziemnych, oraz infrastruktury osiedlowej, niezbędnej do jego prawidłowego funkcjonowania.

                 Ogółem osiedle składa się z 200 mieszkań o powierzchni od 37 do 115 m2. Każde mieszkanie ma zapewnioną komórkę lokatorską w części...

więcej >>

Wszystkie prawa zastrzeżone: IMS Budownictwo sp. z o.o. sp.k.