Wrocław

Krakowskie Tarasy Etap III

Krakowskie Tarasy Etap III

Trzeci etap Krakowskich Tarasów to kompleks o mieszanej funkcji – mieszkaniowej, biurowej, aparthotelowej oraz usługowej. Inwestycja usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy od strony ulicy Krakowskiej, co gwarantuje doskonałą ekspozycję dla położonych na parterze lokali usługowych. Część usługowa stanowi świetną inwestycję pod najem krótkoterminowy lub cele biznesowe. W ofercie znajdują się 44 mieszkania, 110 lokali inwestycyjnych, 41 biur i 7 lokali usługowych w części parterowej.

Lokale inwestycyjne będą oddawane przyszłym właścicielom z wykońceniem "pod klucz".

 

Krakowskie Tarasy Etap II

Krakowskie Tarasy Etap II

Krakowskie Tarasy II to nowoczesny kompleks mieszkaniowy przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Inwestycja usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki i terenów zielonych oraz nieopodal Parku Wschodniego i Lasu Rakowieckiego. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się centrum handlowo-usługowe i fitness. Bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych sprawia, że okolica jest świetnie skomunikowana z centrum miasta. W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 34 mkw. do 86 mkw. Wszystkie mieszkania posiadają loggię (otwartą lub zamykaną, która może posłużyć za ogród zimowy) lub taras o powierzchni nawet 65 mkw.

Krakowskie Tarasy Etap I

Krakowskie Tarasy Etap I

Spółka IMS Budownictwo zrealizowała kompleks mieszkaniowy przy ul. Krakowskiej 84 we Wrocławiu. Osiedle składa się z jednego budynku o zróżnicowanej wysokości od 6 do 14 kondygnacji. Od strony rzeki Oławy i Lasu Rakowieckiego budynek ma wysokość 6 kondygnacji, a od strony ul. Krakowskiej 14 kondygnacji. Sam obiekt jest oddalony od ulicy o 85 m. Ogółem w budynku będzie 178 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.