ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI - KWIECIEŃ 2017r.

Krakowskie Tarasy to  kompleks mieszkaniowy przy ul. Krakowskiej 86 we Wrocławiu. Osiedle składa się z jednego budynku o zróżnicowanej wysokości od 6 do 14 kondygnacji. Od strony rzeki Oławy i Lasu Rakowieckiego budynek mia wysokość 6 kondygnacji a od strony ul. Krakowskiej 14 kondygnacji. Sam obiekt jest oddalony od ulicy o 85 m.

nowe mieszkania Wrocław

Ogółem w budynku jest 178 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. W podziemnej części budynku znajduje się będzie dwupoziomowy garaż wielostanowiskowy z miejscami do parkowania oraz komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Ciepło i ciepła woda do mieszkań są dostarczana z sieci miejskiej. Mieszkania przekazywane są nabywcom w stanie deweloperskim tj. ze wszystkimi instalacjami, tynkami wewnętrznymi, stolarką okienną, parapetami, drzwiami zewnętrznymi oraz kaloryferami. Osiedle zostało wybudowane w wysokim standardzie, podobnym do pozostałych inwestycji spółki IMS Budownictwo.

Konstrukcję budynku stanowi szkielet żelbetowy, ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych ocieplone wełną mineralną. Wszystkie mieszkania posiadają tarasy, balkony lub loggie, a mieszkania na parterze przynależne do nich ogródki. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane.

Zieleń w ramach zagospodarowania terenu osiedla urządzona jest w sposób podobny do innych osiedli realizowanych przez firmę IMS Budownictwo.

W  ofercie znajdują się mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanych układach wewnętrznych i powierzchni od 25 m²  do 78 m² .


Zalety osiedla Krakowskie Tarasy:

  • Rejon bardzo dobrze skomunikowany z resztą Wrocławia
  • Nowoczesna architektura
  • Funkcjonalność
  • Ceny mieszkań
  • Inwestorem jest znana na rynku i sprawdzona firma