W ramach kolejnego etapu Krakowskich Tarasów powstanie budynek mieszkalny o wysokości 6 pięter oraz 5 piętrowy budynek biurowy. Całe osiedle będzie się składać z sześciu etapów. Planowane są budynki zarówno mieszkalne, jak i biurowo-usługowe. W pierwszej linii zabudowy od strony ul. Krakowskiej znajdą się lokale usługowe.

W IV Etapie wykonamyy 42 mieszkania o powierzchni od 26 mkw. do 109 mkw. Wszystkie mieszkania posiadają loggię (otwartą lub zamykaną, która może posłużyć za ogród zimowy) lub taras o powierzchni przekraczającej 100 mkw. W podziemnej części budynku znajdzie się dwupoziomowy garaż wielostanowiskowy, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Całe osiedle będzie monitorowane.

W budynku biurowo-usługowym przewidzianych jest 9 lokali biurowych o powierzchni od 178 mkw. do 257 mkw. Na parterze znajdą się 2 lokale usługowe o powierzchni 152 i 178 mkw. 

Lokale Biurowe i usługowe będą zarówno na sprzedaż jak i do wynajęcia.

Konstrukcję budynków stanowić będzie szkielet żelbetowy, ściany zewnętrzne wykonane zostaną głównie z elementó prefabrykowanych i ocieplone styropianem. Ciepło i ciepła woda będą dostarczane z sieci miejskiej. Mieszkania przekazywane będą nabywcom w stanie deweloperskim tj. ze wszystkimi instalacjami, tynkami wewnętrznymi, stolarką okienną, parapetami, drzwiami zewnętrznymi oraz kaloryferami. Osiedle zostanie wybudowane w wysokim standardzie, podobnym do pozostałych inwestycji spółki IMS Budownictwo.

Zalety osiedla Krakowskie Tarasy:

  • Rejon bardzo dobrze skomunikowany z resztą Wrocławia
  • Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki i lasu 
  • Nowoczesna architektura
  • Funkcjonalność
  • Ceny mieszkań
  • Inwestorem jest znana na rynku i sprawdzona firma