Opis inwestycji

W ramach kolejnego etapu Krakowskich Tarasów powstanie budynek o zróżnicowanej wysokości od 6 do 9 kondygnacji. Cała inwestycja będzie się składać z sześciu etapów. Planowane są budynki zarówno mieszkalne, jak i biurowe i aparthotelowe. W pierwszej linii zabudowy od ul. Krakowskiej znajdą się lokale usługowe.

 

W V etapie wykonamy 179 mieszkań o powierzchni od 28 mkw. do 105 mkw. Wszystkie mieszkania posiadają loggię (otwartą lub zamykaną, która może posłużyć za ogród zimowy) lub taras o łącznej powierzchni nawet 95 mkw. W podziemnej części budynku znajdzie się dwupoziomowy garaż wielostanowiskowy, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Na parterze przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji zamykane rowerownie. Całe osiedle będzie monitorowane.

Realizowany obiekt to budynek o zróżnicowanej wysokości od 6 do 9 kondygnacji. Konstrukcję budynku stanowić będzie szkielet żelbetowy, ściany zewnętrzne wykonane zostaną ze prefabrykowatów i ocieplone styropianem. Ciepło i ciepła woda do mieszkań będą dostarczane z sieci miejskiej. Mieszkania przekazywane będą nabywcom w stanie deweloperskim tj. ze wszystkimi instalacjami, tynkami wewnętrznymi, stolarką okienną, parapetami, drzwiami zewnętrznymi oraz grzejnikami. Osiedle zostanie wybudowane w wysokim standardzie, podobnym do pozostałych inwestycji spółki IMS Budownictwo.

Zalety osiedla Krakowskie Tarasy:

  • Rejon bardzo dobrze skomunikowany z resztą Wrocławia
  • Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki i lasu 
  • Nowoczesna architektura
  • Funkcjonalność
  • Ceny mieszkań
  • Inwestorem jest znana na rynku i sprawdzona firma