W Krakowie przy ul. Aleksandry 4b trwają prace przy adaptacji  na cele mieszkalne budynku dawnej Telekomunikacji. W rezultacie powstanie kameralny dwupiętrowy budynek z 18 mieszkaniami i dwoma lokalami usługowymi zlokalizowanymi na niższych kondygnacjach.

Obiekt będzie nawiązywał do ukończonego w 2016 roku I etapu inwestycji a jednocześnie zostanie zaakcentowane jego pierwotne przeznaczenie. W ofercie dominują większe mieszkania o powierzchni od 85m2 do 135 m2 w tym kilka mezonetów. Ponadto powstaną kawalerki o powierzchni około 27 m2 oraz dwa mieszkania o powierzchni około 55 m2.  Wszystkie lokale będą posiadały balkony oraz komórki lokatorskie, a przy budynku znajdzie się parking naziemny dla mieszkańców. Drugie piętro segmentu A zostało dodatkowo wyposażone w świetliki.

Dookoła osiedla znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych a także przedszkola, szkoły podstawowe oraz place zabaw. W pobliżu budynku zlokalizowana jest pętla autobusowa „Nowy Bieżanów Południe” oraz przystanek tramwajowy „Ćwiklińskiej”. Przejazd do węzła autostradowego „Kraków Wielicka” zajmuje 5 minut.   

Ciepło i ciepła woda do mieszkań będą dostarczane z sieci miejskiej. Mieszkania przekazywane będą w stanie deweloperskim tj. ze wszystkimi instalacjami, stolarką okienną, parapetami, drzwiami zewnętrznymi i grzejnikami.

Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na IV kwartał 2021 roku.

 

Zalety osiedla Kwartet Bieżanowski etap II

- Położenie tuż przy Parku Aleksandry
- W pobliżu pętli tramwajowej i autobusowej
- Nowoczesna architektura
- Funkcjonalność
- Ceny mieszkań
- Spokojna okolica
- Liczne punkty handlowo-usługowe w pobliżu