Opis inwestycji

Trzeci etap Krakowskich Tarasów to kompleks o mieszanej funkcji – mieszkaniowej, biurowej oraz usługowej. Inwestycja usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy od strony ulicy Krakowskiej, co gwarantuje doskonałą ekspozycję dla położonych na parterze lokali usługowych. Część usługowa stanowi świetną inwestycję pod najem krótkoterminowy lub cele biznesowe. W ofercie znajdują się 44 mieszkania, 41 biur i 3 lokale usługowe w części parterowej.

W ramach trzeciego etapu Krakowskich Tarasów powstanie budynek siedmiokondygnacyjny. W ofercie znajdować się będą 44 mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 34 mkw. do 90 mkw., 41 biur o powierzchni od 42 mkw. do 100 mkw. oraz 3 lokale usługowe o powierzchni od 77 mkw. do 82 mkw. W podziemnej części budynku znajdzie się dwupoziomowy garaż wielostanowiskowy, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Na parterze przyszli mieszkańcy i najemcy będą mieli do dyspozycji zamykane wózkownie i rowerownie. Całe osiedle będzie monitorowane.

Zaletą osiedla jest bardzo dobra komunikacja z resztą Wrocławia, a jednocześnie bliskie sąsiedztwo rzeki oraz terenów zielonych.

Konstrukcję budynku stanowić będzie szkielet żelbetowy, ściany zewnętrzne wykonane zostaną z pustaków ceramicznych i ocieplone styropianem. Ciepło i ciepła woda do lokali będzie dostarczana z sieci miejskiej. Osiedle zostanie wybudowane w wysokim standardzie, podobnym do pozostałych inwestycji spółki IMS Budownictwo.

 

CZĘŚĆ MIESZKANIOWA:
- 44 mieszkania o powierzchni 34 – 90 mkw.
- wygodny system płatności 10/90

CZĘŚĆ BIUROWA (WYNAJEM):
- 41 biur o powierzchni 42 – 100 mkw.
- nowoczesna architektura
- klimatyzacja w standardzie biura

LOKALE USŁUGOWE:
- 3 lokale o powierzchni 77 – 82 mkw.
- nowoczesna architektura
- dogodny system płatności
- dobra ekspozycja marki