Zrealizowane inwestycje

Mały Przewóz

Mały Przewóz

Osiedle "Mały Przewóz" to zespół mieszkaniowy składający się z trzech budynków zróżnicowanych wysokościowo (od 4 do 7 kondygnacji), zespołu garaży podziemnych, oraz infrastruktury osiedlowej, niezbędnej do jego prawidłowego funkcjonowania. Ogółem osiedle składa się z 180 mieszkań o powierzchni od 37 do 115 m2.

Trzy Kolory

Trzy Kolory

Osiedle "Trzy Kolory" zrealizowano jako zamkniętą enklawę składającą się z trzech budynków. Dwa z nich od strony ul. Mała Góra mają wysokość 6 kondygnacji, a trzeci jest 7-kondygnacyjny. Parter jednego z budynków przeznaczony jest na powierzchnie handlowo-usługowe. Osiedle posiada wszystkie konieczne do samodzielnego funkcjonowania urządzenia, łącznie z placem zabaw dla dzieci.

Parkowa Siódemka

Parkowa Siódemka

W spokojnej części Krakowa przy ulicy Myśliwskiej 5 powstała nasza kolejna inwestycja. W bezpośrednim jej sąsiedztwie znajduje się park z placem zabaw. Osiedle wykonane zostało jako zamknięta enklawa trzech połączonych ze sobą budynków, z których dwa są czteropiętrowe, a jeden ośmiopiętrowy. Osiedle jest ogrodzone oraz wyposażone we wszystkie urządzenia konieczne do samodzielnego funkcjonowania wraz z małą architekturą oraz placem zabaw dla dzieci.

Pasaż Podgórski Etap I

Pasaż Podgórski Etap I

Osiedle Pasaż Podgórski to przede wszystkim doskonała lokalizacja w modnej i nowoczesnej dzielnicy. To jeden z najszybciej rozwijających się obszarów Krakowa. Bliskość ścisłego centrum oraz doskonała komunikacja zapewniają wygodę i komfort mieszkania. Zaprojektowany obiekt zawiera się pomiędzy ulicami Romanowicza i Ślusarską.

Pasaż Podgórski Etap II

Pasaż Podgórski Etap II

Osiedle Pasaż Podgórski to przede wszystkim doskonała lokalizacja w modnej i nowoczesnej dzielnicy. To jeden z najszybciej rozwijających się obszarów Krakowa. Bliskość ścisłego centrum oraz doskonała komunikacja zapewniają wygodę i komfort mieszkania. Zaprojektowany obiekt zawiera się pomiędzy ulicami Romanowicza i Ślusarską i jest kontynuacją powstałego już I etapu inwestycji.

Krakowskie Tarasy Etap I

Krakowskie Tarasy Etap I

Spółka IMS Budownictwo zrealizowała kompleks mieszkaniowy przy ul. Krakowskiej 84 we Wrocławiu. Osiedle składa się z jednego budynku o zróżnicowanej wysokości od 6 do 14 kondygnacji. Od strony rzeki Oławy i Lasu Rakowieckiego budynek ma wysokość 6 kondygnacji, a od strony ul. Krakowskiej 14 kondygnacji. Sam obiekt jest oddalony od ulicy o 85 m. Ogółem w budynku będzie 178 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Kwartet Bieżanowski

Kwartet Bieżanowski

Osiedle Kwartet Bieżanowski przy ul. Aleksandry 4 składa się z czterech pięciokondygnacyjnych budynków. Dwa z nich położone bliżej ulicy Aleksandry są budynkami z dwoma klatkami schodowymi, a pozostałe położone w sąsiedztwie parku są budynkami jednoklatkowymi. Ogółem we wszystkich budynkach jest 186 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Pasaż Podgóski Etap III

Pasaż Podgóski Etap III

Rozpoczęła się realizacja kolejnego, trzeciego etapu osiedla Pasaż Podgórski. Nowy budynek powstanie przy ul. Zabłocie, naprzeciwko budynków etapu I oraz II. Będzie on kontynuacją tych etapów jednak z dodatkowymi elementami, które będą go  wyróżniać. Od ul. Zabłocie  budynek będzie miał elegancką, nowoczesną elewację nawiązującą do przemysłowego, historycznego charakteru Zabłocia, harmonizującą z okolicznymi budynkami.