Zrealizowane inwestycje

Krakowskie Tarasy Etap II

Krakowskie Tarasy Etap II

Krakowskie Tarasy II to nowoczesny kompleks mieszkaniowy przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Inwestycja usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki i terenów zielonych oraz nieopodal Parku Wschodniego i Lasu Rakowieckiego. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się centrum handlowo-usługowe i fitness. Bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych sprawia, że okolica jest świetnie skomunikowana z centrum miasta. W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 34 mkw. do 102 mkw. Wszystkie mieszkania posiadają loggię (otwartą lub zamykaną, która może posłużyć za ogród zimowy) lub taras o powierzchni nawet 65 mkw.

Pasaż Podgórski Etap IV

Pasaż Podgórski Etap IV

Ruszyły prace przy realizacji ostatniego IV etapu Pasażu Podgórskiego. Będzie on dopełnieniem poprzednich trzech etapów zamykając w ten sposób cały kompleks. Wyglądem i stylistyką będzie on kontynuacją III etapu, a całość stworzy spójną i oryginalną przestrzeń.

Pasaż Podgóski Etap III

Pasaż Podgóski Etap III

Rozpoczęła się realizacja kolejnego, trzeciego etapu osiedla Pasaż Podgórski. Nowy budynek powstanie przy ul. Zabłocie, naprzeciwko budynków etapu I oraz II. Będzie on kontynuacją tych etapów jednak z dodatkowymi elementami, które będą go  wyróżniać. Od ul. Zabłocie  budynek będzie miał elegancką, nowoczesną elewację nawiązującą do przemysłowego, historycznego charakteru Zabłocia, harmonizującą z okolicznymi budynkami.

Kwartet Bieżanowski

Kwartet Bieżanowski

Osiedle Kwartet Bieżanowski przy ul. Aleksandry 4 składa się z czterech pięciokondygnacyjnych budynków. Dwa z nich położone bliżej ulicy Aleksandry są budynkami z dwoma klatkami schodowymi, a pozostałe położone w sąsiedztwie parku są budynkami jednoklatkowymi. Ogółem we wszystkich budynkach jest 186 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Krakowskie Tarasy Etap I

Krakowskie Tarasy Etap I

Spółka IMS Budownictwo zrealizowała kompleks mieszkaniowy przy ul. Krakowskiej 84 we Wrocławiu. Osiedle składa się z jednego budynku o zróżnicowanej wysokości od 6 do 14 kondygnacji. Od strony rzeki Oławy i Lasu Rakowieckiego budynek ma wysokość 6 kondygnacji, a od strony ul. Krakowskiej 14 kondygnacji. Sam obiekt jest oddalony od ulicy o 85 m. Ogółem w budynku będzie 178 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Pasaż Podgórski Etap II

Pasaż Podgórski Etap II

Osiedle Pasaż Podgórski to przede wszystkim doskonała lokalizacja w modnej i nowoczesnej dzielnicy. To jeden z najszybciej rozwijających się obszarów Krakowa. Bliskość ścisłego centrum oraz doskonała komunikacja zapewniają wygodę i komfort mieszkania. Zaprojektowany obiekt zawiera się pomiędzy ulicami Romanowicza i Ślusarską i jest kontynuacją powstałego już I etapu inwestycji.

Pasaż Podgórski Etap I

Pasaż Podgórski Etap I

Osiedle Pasaż Podgórski to przede wszystkim doskonała lokalizacja w modnej i nowoczesnej dzielnicy. To jeden z najszybciej rozwijających się obszarów Krakowa. Bliskość ścisłego centrum oraz doskonała komunikacja zapewniają wygodę i komfort mieszkania. Zaprojektowany obiekt zawiera się pomiędzy ulicami Romanowicza i Ślusarską.

Parkowa Siódemka

Parkowa Siódemka

W spokojnej części Krakowa przy ulicy Myśliwskiej 5 powstała nasza kolejna inwestycja. W bezpośrednim jej sąsiedztwie znajduje się park z placem zabaw. Osiedle wykonane zostało jako zamknięta enklawa trzech połączonych ze sobą budynków, z których dwa są czteropiętrowe, a jeden ośmiopiętrowy. Osiedle jest ogrodzone oraz wyposażone we wszystkie urządzenia konieczne do samodzielnego funkcjonowania wraz z małą architekturą oraz placem zabaw dla dzieci.

Trzy Kolory

Trzy Kolory

Osiedle "Trzy Kolory" zrealizowano jako zamkniętą enklawę składającą się z trzech budynków. Dwa z nich od strony ul. Mała Góra mają wysokość 6 kondygnacji, a trzeci jest 7-kondygnacyjny. Parter jednego z budynków przeznaczony jest na powierzchnie handlowo-usługowe. Osiedle posiada wszystkie konieczne do samodzielnego funkcjonowania urządzenia, łącznie z placem zabaw dla dzieci.

Mały Przewóz

Mały Przewóz

Osiedle "Mały Przewóz" to zespół mieszkaniowy składający się z trzech budynków zróżnicowanych wysokościowo (od 4 do 7 kondygnacji), zespołu garaży podziemnych, oraz infrastruktury osiedlowej, niezbędnej do jego prawidłowego funkcjonowania. Ogółem osiedle składa się z 180 mieszkań o powierzchni od 37 do 115 m2.

Osiedle Nowa Słoneczna

Osiedle Nowa Słoneczna

Osiedle Nowa Słoneczna w Katowicach to zespół pięciu budynków zlokalizowanych u zbiegu ulic Słonecznej i ks. Piotra Ściegiennego. Budynki będą miały zróżnicowaną wysokość - dwa z nich, przy ulicy Słonecznej będą siedmiopiętrowe natomiast pozostałe trzy będą mieć po pięć pięter. We wszystkich budynkach będzie razem 211 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.