Osiedle Kwartet Bieżanowski przy ul. Aleksandry 4 składa się z czterech pięciokondygnacyjnych budynków. Dwa z nich położone bliżej ulicy Aleksandry są budynkami z dwoma klatkami schodowymi, a pozostałe położone w sąsiedztwie parku są budynkami jednoklatkowymi.

mieszania na sprzedaż Kraków

Ogółem we wszystkich budynkach jest 186 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. W podziemnej części budynków znajduje się  garaż wielostanowiskowy z miejscami do parkowania oraz komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Ciepło i ciepła woda do mieszkań  dostarczane są z sieci miejskiej. Mieszkania przekazywane są nabywcom w stanie deweloperskim tj. ze wszystkimi instalacjami, tynkami wewnętrznymi, stolarką okienną, parapetami, drzwiami zewnętrznymi oraz kaloryferami. Osiedle zostało wybudowane w wysokim standardzie, podobnym do realizowanych w ostatnich latach inwestycji spółki IMS Budownictwo.

W  ofercie znajdują się mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanych układach wewnętrznych i powierzchni od 24 m² do 69 m².

Konstrukcję budynku stanowi  szkielet żelbetowy, ściany zewnętrzne zbudowane są z pustaków ceramicznych i ocieplone styropianem. Wszystkie mieszkania  posiadają balkony, a mieszkania na parterze tarasy. Zieleń w ramach zagospodarowania terenu osiedla  urządzona jest w sposób podobny do  innych osiedli realizowanych przez firmę IMS Budownictwo.

 

Zalety "Kwartetu Bieżanowskiego":

  • Rejon bardzo dobrze skomunikowany z resztą Krakowa
  • Nowoczesna architektura
  • Funkcjonalność
  • Ceny mieszkań
  • Inwestorem jest znana na rynku i sprawdzona firma